Deze week moesten we afscheid nemen van ons lieve vriendje.
Chiqo is zestien en een half jaar oud geworden. De dierenarts bevestigde wat wij al vermoeden, hij was op.
Wat zullen we hem missen!
Chiqo is nu over de regenboogbrug gewandeld. Aan de andere kant van de burg bevindt zich een prachtig landschap waar hij weer kan rennen en spelen. Chiqo is daar niet meer oud, schokkerig en stram.
De legende zegt dat wanneer het beestje zijn baas ineens midden op de regenboogbrug ziet staan, hij hem blij en vrolijk tegemoet rent. Mens en dier, die zielenmaatjes zijn, worden dan weer herenigd, om nooit meer van elkaar gescheiden te worden. Een mooie gedachte.
Dogs come into our lives to teach us about love.
They depart it to teach us about loss.
Lieve groet uit Olpae.
young-rebel.com
apr 08, 2021 @ 15:42:50
❤ sterkte
Lily
apr 08, 2021 @ 15:44:21
Lieve, lieve Froukje, ik leef zo met je mee.
Wij hebben er ook vele moeten loslaten en het doet iedere keer zó ontzettend pijn.
Ik wens jullie alle kracht om het een plaatsje te geven.
Wij zullen hem op de foto’s missen als hij bij jou zit of ligt en kijkt hoe je breid.
🥺liefs en knuffels, lily🌸 😢
zijvanhiernaastendaarnaast
apr 08, 2021 @ 16:05:00
Heel veel sterkte♥️
Florence
apr 08, 2021 @ 16:33:12
Oh wat verdrietig. Ik weet hoe het voelt. Ik wens jullie Heel veel sterkte !
anja
apr 08, 2021 @ 17:29:04
Al wisten jullie dat het eraan zat te komen, het verdriet zal er niet minder om zijn. Chiqo heeft bij jullie een fantastisch mooi leven gehad, en jullie veel plezier gebracht. Nu kan hij weer vrijelijk bewegen, aan de andere kant van de regenboogbrug. Veel sterkte, denk maar veel aan de mooie momenten die jullie samen hadden.
Diana
apr 08, 2021 @ 17:54:29
Lieve Froukje,
Wat verdrietig. Ik schrik er van. Heel veel sterkte gewenst met het gemis van je lieve vriendje. Jouw verhaal van de regenboogbrug vind ik zo mooi.
Ik weet hoe moeilijk het is als je een dierbaar huisdier moet verliezen.
Ik denk aan je.
Lieve groet,
Diana
Rian
apr 08, 2021 @ 19:10:51
Och Froukje, wat verdrietig!! Heel veel sterkte met de leegte en gemis van jouw maatje.
Lieve groet,
Rian
Marijke
apr 09, 2021 @ 05:19:46
Ach, dat is inderdaad verdrietig. Ook voor ons als lezers was Chiqo een vertrouwde verschijning. Wat zal het leeg en kaal voelen, maar ik hoop dat je toch blijft wandelen. Gewoon voor jezelf. Sterkte!
arjanne
apr 09, 2021 @ 11:04:37
Wat een verdriet, Zo’n trouwe bondgenoot te moeten missen. Sterkte!
Christina
apr 09, 2021 @ 16:56:31
Heel veel sterkte gewenst.
Lize_madebylilo
apr 10, 2021 @ 05:42:37
Veel sterkte